YENİ WEB SİTEMİZ İÇİN TIKLAYIN
SCORM (Sharable Content Object Reference Model.) Solutions

hakkımızda

Ürün Destek

Haberler

Perculus ile 5000 Kişiye Canlı Uygulama Eğitimi

Perculusİstanbul Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odasının SM'den SMMM'ye geçiş uygulama eğitimleri 5000 kişi ile Perculus üzerinden yapılıyor.Riva Vakfı ve Soon Light&Project Web Siteleri Yenilendi.

Advancity tarafından yenilenen Riva Vakfı ve Soon Light&Project web siteleri yayına girmiştir.
Sedat Yazıcı Riva Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı yeni web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.
Soon Light&Project yeni web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Apave Web Sitesi Yayında

Advancity tarafından geliştirilen Apave web sitesi yayına alınmıştır.
APAVE Gözetim Hizmetleri A.Ş. Websitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

UİG Web Sitesi Yayında

Advancity tarafından geliştirilen UİG (Ulusal İnovasyon Girişimi) web sitesi bugün itibari ile yayına alınmıştır.
UİG Websitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Senkron Etkileşimli Nesneler

Advancity'nin geliştirmekte olduğu Senkron Etkileşimli Nesneler projesi TÜBİTAK jürisine girdi. Proje ile başta sanal sınıflar olmak üzere senkron etkileşimlerin geliştirilmesini kolaylaştıracak bir çerçeve ve nesne geliştirme araçları geliştirilecek.

Soon Turizm Websitesi Yayında

Advancity tarafında geliştirilen ve kurumsal hizmetleri ile dikkat çeken Soon Turizm websitesi yayına alındı.
Soon Turizm Websitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Evde Etüt Sistemi ile 22 Madalya

Riatalks"Evde etüt sistemiyle 22 madalya kazandılar" başlıklı haberimiz Eğitim Gazetesi'nde yayımlanmıştır. Eğitim Gazetesi'ndeki ilgili haber sayfasına ulaşmak için tıklayınız.


Xaurum ile SCORM adaptasyonu

Belçika'nın uzaktan eğitimi konusunda önde gelen firmalarından Xaurum ile SCORM adaptasyonu ve sonrasındaki danışmanlık projesi tamamlanmıştır.

Perculus ile Canlı Tercih Danışmanlığı

Türkiye'nin en çok kullanılan ÖSS Tercih sitesi www.dogrutercih.com Perculus ile canlı tercih danışmanlığına başlıyor.

Dishekimi.com: Uzaktan Eğitim Projesi

Dishekimi.com, Türkiye'nin en önde gelen diş hekimi portalı, Advancity ile uzaktan eğitim sistemini yeniliyor. Anlaşma kapsamında eğitimler de hazırlacak.

Sabancı Holding anket çalışması

Sabancı Holding tarafından grup şirketlerinin geri bildirimlerini almak üzere anket çalışmaları Advancity tarafından yapıldı.

AB'nin gıda güvenliği Türkiye'den sorulacak

Advancity'nin de ortakları arasında bulunduğu, Kalite Sistem Laboratuvarlar Grubu'nun koordinatörlüğünü yaptığı, F4ST - Tarladan Çatala Gıda Güvenliği Uzmanı Eğitimi Projesi İstanbul'da ilk mezunlarını verdi.
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/10452992.asp

AGI İsveç ile ClickPrint

Advancity, İsveç'in önde gelen yayın gruplarında AGI ile online matbaacılık portalı konusunda çalışmaya başladı. Proje Aralık ayında tamamlanacak.

SCORM 2004 Uygulamaları

SCORM 2004 API ürünü ile BilgiKurdu, Afyon Kocatepe Üniversitesi, 5M Danışmanlık, Sakarya Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi LMS'leri SCORM 2004 uyumlu hale getirildi.

Advancity Riatalks'ta Sponsor Oldu

Riatalks08-09 Ağustos 2008'de Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde düzenlenen Zengin İnternet Uygulamaları ve Web 2.0 Konferansı RIATALKS'un sponsorları arasında Advancity de yer aldı. İki gün süren etkinlik kapsamında Genel Müdür Zafer Gürel, kurumsal sunumlar kategorisinde "Perculus Sanal Toplantı Platformu"; yazılım geliştirme uzmanı Cengiz Can, teknoloji sunumları kategorisinde ise "Video Akış Protokolleri (RTMF, RMFP) ve AMF" başlıklı sunumlarını gerçekleştirdiler (Sunumlar yakında burada ve www.perculus.com adresinde yayınlanacaktır).

Taşper Perlit için yeni web sitesi

Taşper Perlit San. ve Tic. Ltd. Şti.Türkiye'nin genleşmiş perlit ve türevleri üretimi konusunda lider firması Taşper Perlit Ltd. şirketinin Advancity kreatif ekibi tarafından hazırlanan web sitesi www.tasper.com.tr adresinde yayına alındı. Sitede firma ile ilgili bilgiler, firmanın genleşmiş perlit ürünleri hakkında detaylı bilgiler sade ve anlaşılabilir şekilde sunulmakta. Siteye ayrıca www.superperlit.com adresinden de ulaşılmakta.

advancity.com.tr Yayında

Polisan
www.advancity.com.tr

02 Temmuz 2008 tarihi itibariyle www.advancity.net adresini yazarak ulaştığınız web sitemize www.advancity.com.tr yazarak da ulaşabileceksiniz.

 

Mobil Satış Otomasyonu Sistemi

PolisanPolisan için geliştirilen Mobil Satış Otomasyonu Sistemi tamamlandı. Polisan'ın muhasebe ve kaynak planlama (SAP) sistemleri ile entegre çalışan sistem, satış ekibine verilen PDA'ler ile kullanılıyor. 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan proje ile siparişlerin hızlı ve hatasız bir şekilde merkeze iletilmesi sayesinde satış sürecinin verimliliğinin artırılması amaçlanmaktadır.


Online Eğitimde Yeni Bir Dönem

Advancity, Perculus Sanal Toplantı Platformu altyapısı ile Türkiye'de ilk kez genel katılıma açık bir eğitime ev sahipliği yaptı. Hiberka şirketinin SEO Optimizasyonu eğitimi 12 Haziran günü internet üzerinde katılımcılarla gerçekleşti. Türkiye'nin değişik illerinden katılan katılımcılar, sunum sırasında ve sonrasında eğitmen Ernur Kaya'ya sesli ve yazılı sorularını ilettiler. Katılımcıların %77'si eğitimi çok başarılı buldular. Advancity, farklı konularda internet üzerinden canlı eğitim konusunda çalışmalarına hız vererek, Türkiye'de çok ihtiyaç duyulan eğitimi her eve ve işyerine götürme misyonunu üstlenmiştir.

İMA'nın yeni web sitesi hazırlandı

İstanbul Moda Akademisi'nin yeni web sitesi Advancity tarafından hazırlandı ve yayına açıldı. Türk tekstil ve hazırgiyim sektörünü geliştirmek amacını taşıyan İstanbul Moda Akademisi, 2008 yılından beri University of Arts London / London College of Fashion ile işbirliği içinde hazırladığı eğitimlerle Türk teksil ve hazır giyim sektörüne yön veriyor. Yaratıcı bir çalışma sonucunda hazırlanan özel tasarıma sahip yeni web sitesi sayesinde alanında öncü bir kurum olan İMA'nın internet mecrasında da varlığını, kalitesine uygun bir şekilde sürdürecek olmasına yardımcı olduğumuz için Advancity olarak mutluyuz.

Güney Afrika'ya LMS

Advancity Güney Afrika kökenli müşteri Avnon Consulting ile SCORM uyumlu LMS geliştirdi. Çok kısa sürede başarılı bir şekilde geliştirilen LMS, SCORM uyumlu derslerin oynatılması ve raporlanması işlevlerini yerine getiriyor.

ABD'ye SCORM Danışmanlığı

Advancity, ABD'li uzaktan eğitim kurumu olan Primavera Learning ile SCORM danışmanlığı konusunda anlaşma sağladı. Proje kapsamında Primavera'nın uzaktan eğitim için kullandığı LMS sistemi, SCORM 1.2 ve 2004 API ürünleri ile SCORM uyumlu hale getirilecek. Yeni başlayan fakat uzun süreli devam etmesi planlanan bu işbirliği ile ilgili olarak Primavera Learning şirketinin CEO'su David Smith "Advancity ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz" dedi.

Future-Learning'de Advancity

Advancity Learntex fuar standıUluslararası Future-Learning, Uzaktan Eğitim konferansı tamamlandı. Konferansın sponsorları arasında yer alan Advancity'nin standı katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Uzaktan eğitim konusunda en önemli organizasyonlardan biri sayılan Future-Learning'in bu yıl ikincisi düzenlendi. Advancity de, uzaktan eğitim konusundaki tecrübeleri, çalışmaları ve ürünleri konusunda katılımcıları bilgilendirdi ve standımızda konuyla ilgili sorularını yanıtladı.


Sakarya Üniversitesi'ne Advancity'den uzaktan eğitim desteği

Türkiye'de uzaktan eğitim konusuna en çok önemi veren ve büyük yatırımlar yapan eğitim kurumları arasında yer alan Sakarya Üniversitesi, Perculus ve SCORM ürünlerimizi kullanmaya başlıyor. Binlerce lisans ve lisans üstü öğrencisine uzaktan eğitim vermekte olan üniversite, aynı zamanda diğer uzaktan eğitim yazılımlarının geliştirilmesi ve yeni sisteme uyarlanması konusunda da Advancity ile iş birliği yapacak.

Kültür Üniversitesi E-Learning çözümleri için Advancity'yi seçti

1997 yılından beri faaliyet gösteren ve eğitim konusunda öncü kurumlardan biri olan Kültür Üniversitesi, 21. yüzyılda eğitim ve teknolojiyi buluşturmaya devam ediyor. Bu amaçla yola çıkan Üniversite; Advancity'nin geliştirmiş olduğu LMS ve içerik geliştirme sistemi ile sanal sınıf sistemi olan Perculus'u tercih etti.

Kalite Sistem ile işbirliği genişledi

Kurumsal alanda danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunan Kalite Sistem firması uzun süredir devam eden iş birliğini daha da genişleterek, laboratuar yönetim sistemi, müşteri yönetim modülü ve tüm iş gücünün e-dönüşümü için de Advancity'yi tercih etti. Kalite Sistem'in geniş faaliyet alanlarını ve çalışma süreçlerini büyük oranda otomasyona taşıyacak olan projeye Şubat ayında başlandı.

Hergüner Avukatlık Firması için İntranet çözümleri

Lider avukatlık firmaları arasında yer alan Hergüner Avukatlık bürosu intranet çözümleri için Advancity'den destek alıyor. İş yükü talebi, takvim ve toplantı yönetimi gibi tüm iş akışının tüm önemli aşamalarının yönetildiği Hergüner'e özel modüller Advancity tarafından hazırlandı ve sürekli olarak güncelleniyor.

BÜYEM'e, uzaktan eğitim desteği

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi, üyelerine verdiği eğitimlerin etkinliğini arttırmak amacıyla Advancity ile stratejik ortaklığa başladı. BÜYEM'in var olan ve uzun süredir devam eden eğitimleri Advancity'nin desteği ile uzaktan eğitime dönüştürme projesine başladı. Projenin ilk adımı olarak kobilere yönelik bir proje üzerinde çalışmaya başlandı.

"Her Yüzde Bir Mutluluk" Yayında!

Başta Sanovel ilaç firması olmak üzere pek çok derneğinin de katkısıyla hazırlanan Her Yüzde Bir Mutluluk belgesel filmi, şizofreni konusunda sıkıntı çeken bireyler ve yakınlarına destek olmak amacıyla hazırlanan aynı adlı projenin bir parçası olarak gösterime girdi. Advancity, Sanovel ile işbirliği çerçevesinde projenin ve belgesinin tanıtılacağı, hasta ve yakınlarının bilgilendirileceği web sitesini hazırladı ve filmin gösterimi ile birlikte yayına sundu.

 

 
Telefon: +90 216 445 07 25 pbx Faks: +90 216 445 07 01 E-posta: iletisim@advancity.net

copyright © 1999 advancity Tüm hakları saklıdır

W3C XHTML  W3C CSS 2