YENİ WEB SİTEMİZ İÇİN TIKLAYIN
SCORM (Sharable Content Object Reference Model.) Solutions

hakkımızda

Ürün Destek

ADVANCITY Hakkında

Advancity 1999 yılında web tasarımı ve çözümleri sunmak için iki üniversiteli girişimci tarafından İstanbul'da kuruldu. Alanda getirdiği yenilikçi yaklaşımlarla kısa sürede başarıyı yakalayan şirket yurt dışındaki firmaların da ilgisini çekerek, Türkiye dışında da çalışmaya başladı.

Web alanındaki çalışmalarını İnternet Stratejileri Danışmanlığı altında toplayıp geliştiren Advancity, bu alandaki başarısından güç alarak yazılım geliştirme alanında da faaliyet göstermeye başladı. Ağırlıklı olarak web tabanlı yazılımlar üzerine yoğunlaşan şirket, bir yandan müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirirken, bir yandan da Ar-Ge çalışmalarına önem vererek kendi ürünlerini oluşturmaya başladı. Müşterilerinin iş modellerine kolayca entegre edilebilen gelişmiş modüler çözümler sunması sayesinde bu konuda da başarı yakalayan Advancity verdiği jenerik hizmetler yanı sıra bazı alanlarda uzmanlaşmayı tercih ederek İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) ve Uzaktan Eğitim Hizmetleri konusunda Türkiye'nin önde gelen şirketleri arasına girdi.

Kendine misyon olarak son tasarım ve bilişim teknolojilerini kullanarak ilerici çözümler yaratmayı ve bunları müşterilerinin hizmetine sunmayı edinen Advancity her geçen gün artan müşteri portföyü ve çalışan sayısıyla görevine devam etmektedir.

 
Telefon: +90 216 445 07 25 pbx Faks: +90 216 445 07 01 E-posta: iletisim@advancity.net

copyright © 1999 advancity Tüm hakları saklıdır

W3C XHTML  W3C CSS 2