YENİ WEB SİTEMİZ İÇİN TIKLAYIN
SCORM (Sharable Content Object Reference Model.) Solutions

hakkımızda

Ürün Destek

İş Birlikleri

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi

Neptuneweb - Unlimited Communications for limitless EnterpriseBoğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM), Boğaziçi Üniversitesi'nin lisans ve lisansüstü eğitim programları dışında toplum hizmetine sunulan eğitim programlarının geliştirilmesi, yürütülmesi ve koordinasyonunu sağlayan birimidir. BÜYEM ile Advancity, BÜYEM'in eğitimlerinin internet üzerinden yapılması konusuda birlikte çalışmaktadırlar. Bu kapsamda BÜYEM ile birlikte hazırlanan hazırlanan 10 adet e-eğitim akademisi projesi hayata geçirilmektedir.

Neptune Web

Neptuneweb - Unlimited Communications for limitless EnterpriseNeptune Web Boston merkezli bir Online Hizmetler şirketidir.
Ortaklığımız çerçevesinde şirketin İnternet Stratejileri ile ilgili projeleri ve masaüstü programlama projeleri Advancity'e outsource edilmektedir.

Şu ana kadar Advancity ile ortak 50 adet web ve yazılım projesi gerçekleştirmiş olan şirket, yine ortak geliştirilecek uluslar arası bir projeler için çalışmaktadır.

Freebirds

Freebirds Publishing

Kıbrıs'ta kurulu bir yayıncılık şirketi olan Freebirds yayınladığı ürünlerin web siteleri ve online versiyonları için Advancity ile çalışmaktadır.

Aynı biçimde Advancity de kendi projelerinin basılı kısımları için Freebirds ile olan ortaklığı kullanmaktadır.

 
Telefon: +90 216 445 07 25 pbx Faks: +90 216 445 07 01 E-posta: iletisim@advancity.net

copyright © 1999 advancity Tüm hakları saklıdır

W3C XHTML  W3C CSS 2