YENİ WEB SİTEMİZ İÇİN TIKLAYIN
SCORM (Sharable Content Object Reference Model.) Solutions

hakkımızda

Ürün Destek

Kariyer

Web Uygulamaları Geliştiriciler ve Grafik Tasarımcıları (FRL-010)

Her zaman takımımıza katılacak veya freelancer olarak bizimle çalışacak, yetenekli web uygulamaları geliştiriciler ve grafik tasarımcılar arıyoruz. Eğer Türkiye'de yaşayan web uygulamaları geliştiricisi veya grafik tasarımcısıysanız ve bizimle çalışmak ilginizi çekiyorsa, özgeçmişinizi ve portföyünüzü careers@advancity.net adresimize Web Uygulamaları Geliştiriciler ve Grafik Tasarımcıları (FRL-010) konulu bir e-posta ile gönderin.

.NET Yazılım Geliştiricileri (NET-001)

Advancity bünyesinde yürütülmekte olan yazılım projelerinde yer alacak, .NET platformu üzerinde farklı alanlarda (komponent geliştirme, masaüstü ve web tabanlı yazılımlar) çalışabilecek, .NET yazılım geliştirme konusunda tecrübeli ve aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

VB.NET ile ASP.NET Geliştiricileri (NET-003)

Advancity bünyesinde yürütülmekte olan yazılım projelerinde yer alacak, VB.NET ile ASP.NET platformu üzerinde web tabanlı yazılım geliştirme konusunda tecrübeli ve tecrübeli ve aşağıdaki özelliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

Bu konuda bizimle çalışmak ilginizi çekiyorsa, özgeçmişinizi ve portföyünüzü careers@advancity.net adresimize VB.NET ile ASP.NET Geliştiricileri (NET-003) konulu bir e-posta ile gönderin.

Açık Pozisyonlar

.NET Yazılım Geliştiricisi - (YNET-001)

Advancity bünyesinde yürütülmekte olan yazılım projelerinde yer alacak, .NET platformu üzerinde farklı alanlarda (komponent geliştirme, masaüstü ve web tabanlı yazılımlar) çalışabilecek, .NET yazılım geliştirme konusunda tecrübeli takım arkadaşları aramaktayız.

Aradığımız kişi yazılım geliştirme dışında projelerin sistem tasarımı, dokümantasyon ve test safhalarında da görev alacak yetkinliğe sahip olmalıdır..

Bu konuda bizimle çalışmak ilginizi çekiyorsa, özgeçmişinizi ve portföyünüzü careers@advancity.net adresimize .NET Yazılım Geliştiricisi - (YNET-001) konulu bir e-posta ile gönderin.

 

Flex Geliştiricisi (FXD-01)

Advancity bünyesinde yürütülmekte olan yazılım ve web projelerinde yer alacak, Adobe Flex ile yazılım geliştirme konusunda tecrübeli takım arkadaşları aramaktayız.

Bu konuda bizimle çalışmak ilginizi çekiyorsa, özgeçmişinizi ve portföyünüzü careers@advancity.net adresimize Flex Geliştiricisi (FXD-01) konulu bir e-posta ile gönderin.

 
Telefon: +90 216 445 07 25 pbx Faks: +90 216 445 07 01 E-posta: iletisim@advancity.net

copyright © 1999 advancity Tüm hakları saklıdır

W3C XHTML  W3C CSS 2