YENİ WEB SİTEMİZ İÇİN TIKLAYIN
SCORM (Sharable Content Object Reference Model.) Solutions

hakkımızda

Ürün Destek

Kurucular

Zafer Gürel

1979 Eskişehir doğumlu. İ.T.Ü. İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu. 2004 yılında Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Programını bitirdi. 1999 yılında Ekspres Tasarım Bilişim Hizmetleri'nin kurucu ortağı olarak bilişim sektörüne adım attı. 2001 yılından beri de Advancity'nin kurucu ortağı olarak çalışmaktadır. Advancity'de yazılım geliştirme, proje planlama ve iş geliştirme konularından sorumlu olarak çalıştıktan sonra 2007 yılından bu yana Advancity Genel Müdürü olara çalışmaktadır. Zafer Gürel, İ.T.Ü. Endüstri Mühendisliği Kulübü, denetim ve yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu. Üniversite öğrenciliği döneminde ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management Students) üyesiydi. Okul hayatı boyunca (9 sene) çeşitli kulüp takımlarında lisanslı olarak basketbol sporu ile uğraşmış ve halen amatör kümede oynamaktadır.
Zafer Gürel'in kişisel bloğuna gitmek için tıklayınız

A. Cem Atacık

1979 İstanbul doğumlu. 1997 yılında ÖSS'de 110. olarak Wabash College'a (ABD) gitti ve yüksek derece alarak okudu. Üniversite öğrenimine daha sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesinde devam etti. Boğaziçi Üniversitesi'nden onur derecesiyle mezun oldu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Enformatik Enstitusu, Bilişim Teknolojilerinde yüksek lisansını 2005 yılında tamamladı. Şu an Yeditepe Üniversitesi'nde pazarlama alanında doktora yapmaktadır. Kanal D Haber Merkezi'nde staj sonrasında Ekspres Tasarım İnternet Çözümleri kurucu ortağı olarak bilişim dünyasına adım attı. 2001 yılından beri de Advancity'nin kurucu ortağı olarak çalışmaktadır.. Advancity'de web programcısı olarak çalıştı. Şu anda pazarlama, iş geliştirme ve finans konularından sorumlu.

Cem Atacık Boğaziçi Üniversitesi'nde Kayak Takımı'nda ve Su Altı Sporları Kulübünde yer almıştır. Halen 2 yıldızlı CMAS dalgıcıdır. Ayrıca Beşiktaş Jimnastik Kulübü kongre üyesidir.

 

 
Telefon: +90 216 445 07 25 pbx Faks: +90 216 445 07 01 E-posta: iletisim@advancity.net

copyright © 1999 advancity Tüm hakları saklıdır

W3C XHTML  W3C CSS 2