YENİ WEB SİTEMİZ İÇİN TIKLAYIN
SCORM (Sharable Content Object Reference Model.) Solutions

hizmetler

Ürün Destek

İnternet Stratejileri Danışmanlığı

Advancity İnternet Stratejileri Danışmanlığı hizmetlerini aşağıdaki dallar altında vermektedir:

Web Tasarımı

Advancity hedef kitle analizi yapıldıktan sonra şirketinizin kurumsal imajına uygun, kullanıcı özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış web siteleri tasarlamakta ileri derecede tecrübelidir.

Şimdiye kadar değişik sektörlerden pek çok web sitesi tasarımı gerçekleştirmiş olan Advancity, sektöre atıldığından beri içinde bulunduğu alandaki tecrübesinden destek alarak yeni tasarımlar üzerinde çalışmaktadır.

Yaptığımız bazı web sitelerini Referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz

Portal Geliştirme

Portal Siteler ziyaretçilere webe açılabilmeleri için kişiselleştirebildikleri bir başlangıç noktası sunan oluşumlardır. Kullanıcılar ilgi alanlarına hızlı ve rahat bir biçimde ulaşabilmek için portal sitelerini kullanmayı tercih ederler. Sunduğu bu hizmete karşılık portal siteler de direk ve dolaylı pazarlama yöntemleriyle kendilerine gelir sağlarlar.

Portal Sitelerin başka bir kullanım alanı da kurumsal portallardır. Kurumsal portallar kendi verdikleri hizmet ve ürünlerle ilgili bilgileri tek kaynakta toplayıp, gerek müşterilerine, gerekse tedarikçi ve çalışanlarına sunmaktadır.

Advancity gerek kendi bünyesinde, gerekse müşterileri için hazırladığı portallarla, konu hakkında geniş know-how'a sahiptir

E-Ticaret Sistemleri

Advancity, hazırladığı anahtar teslim e-ticaret siteleri ile ürün ve hizmetlerin internet üzerinden satılmasını sağlamaktadır. Değişik bankalarla çalışarak geliştirdiği e-ticaret sistemleri Advancity, çok değişik mal ve hizmetlerin internet üzerinde satıldığı alışveriş siteleri, satın alma sistemleri ve abonelik sistemleri geliştirmiştir.

Advancity, kendi geliştirdiği şifreleme yöntemleri ile e-ticaret sitelerindeki bilgilerin güvenliğini de sağlamaktadır. Bilgilerin kripto algoritmaları kullanılarak şifrelenmesi ile hem müşterilerin memnuniyeti hem de çalışanların kontrolü sağlanmaktadır.

Sabancı Üniversitesi EDU Kayıt sistemi, Türkiye İç Denetim Enstitüsü Web portalı, Kobiweb, Nima Hunter Rapor Satış Sistemi gibi değişik e-ticaret uygulamaları geliştirilmiş olan Advancity, ihtiyaçlara göre e-ticaret projeleri üretmektedir.

 
Telefon: +90 216 445 07 25 pbx Faks: +90 216 445 07 01 E-posta: iletisim@advancity.net

copyright © 1999 advancity Tüm hakları saklıdır

W3C XHTML  W3C CSS 2