SCORM (Sharable Content Object Reference Model.) Solutions

hizmetler

Ürün Destek

Uzaktan Eğitim Çözümleri

Şirketler İçin

Uzaktan Eğitim Yazılımı Geliştirilmesi

Advancity, 2002 yılından bu yana eğitim yönetim sistemleri ve uzaktan eğitim sistemleri geliştirmektedir. Bu yazılımlar intranet ve internet ortamlarında çalışabilecek şekilde web tabanlı olarak en son teknoloji ile geliştirilmektedir. Kurumsal eğitimin yanı sıra, uzaktan eğitim konusunda faaliyet göstermek isteyen eğitim ve danışmanlık şirketleri için de uzaktan eğitim yazılımları geliştirilmektedir.

eduGate

eduGate Uzaktan Eğitim ve Eğitim Yönetim Sistemi ürün sayfası için tıklayınız.

Geliştirilen yazılımlar, var olan insan kaynakları ve ERP yazılımları ile entegre çalışabilecek şekilde tasarlanmakta ve geliştirilmektedir. Advancity, dilediği takdirde müşterilerine yazılımın kaynak kodunu da vermektedir. Böylece uzun vadede başka yazılım firmaları ile çalışabilir veya kendi yazılımcılarınızla eğitim yönetim sistemini geliştirmeye devam edebilirsiniz. Advancity yazılımlarında en son .Net teknolojisi ile ileri seviyede DHTML kullanarak kullanıcının mutlu bir deneyim yaşamasını sağlayacak hızı ve kullanım kolaylığını yakalamaktadır

İçerik Hazırlanması ve Sağlanması

Advancity, partnerleri ve teknik elemanları ile kurumunuza uygun uzaktan eğitim içeriklerinin hazırlanmasını sağlamaktadır. İçerikler internet üzerinden sunulmak veya CD üzerinde verilmek üzere hazırlanabilmektedir.

Advancity ayrıca, hazır içeriğin dijital olarak tekrar hazırlanması ve internet üzerinde ya da CD üzerinde sunulması için içerik dönüştürme hizmeti vermektedir. Klasik içeriğiniz, dijital ortama taşınırken, ses, görüntü ve etkileşimler ile güçlendirilerek, öğrenmenin gerçekleşmesi kolaylaşmaktadır. Advancity içerik dönüştürme hizmeti sırasında çizim, animasyon, illistürasyon gibi ihtiyacınız olacak malzemelerin geliştirilmesini de sağlamaktadır.

Bu konuda daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle temas kurunuz.

Advancity, iş ortağı Kavrakoğlu Danışmanlık ile birlikte Yönetici Eğitimleri sunmaktadır. Kavrakoğlu Danışmanlık'ın eğitim konusundaki tecrübeleri ve bilgisi ile, Advancity'nin altyapısı bir araya gelerek hazırlanmış olan eduGate üzerinden sunulan eğitimler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki siteyi ziyaret ediniz veya bizimle temas kurunuz.

Yönetici Eğitimleri

Advancity, iş ortağı Kavrakoğlu Danışmanlık ile birlikte Yönetici Eğitimleri sunmaktadır. Kavrakoğlu Danışmanlık'ın eğitim konusundaki tecrübeleri ve bilgisi ile, Advancity'nin altyapısı bir araya gelerek hazırlanmış olan eduGate üzerinden sunulan eğitimler hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen www.kavrakoglu.com sitesini ziyaret ediniz veya bizimle temas kurunuz.

Geliştiriciler İçin

SCORM Uyumluluk ve API

SCORM, içerikler ile Eğitim Yönetim Sistemleri (EYS) arasındaki veri alışverişini düzenleyen ve SCORM uyumlu her içeriğin, SCORM uyumlu her EYS'de çalışmasını sağlayan starndarttır. SCORM standartlarının uygulanmasındaki en önemli aşama SCORM API'nin geliştirilmesidir.SCORM API, içerik ve EYS arasındaki ara katmandır. Böylece içerik içerisinde kullanılan bilgiler ve takip bilgileir EYS'e aktarılabilir veya EYS'den alınabilir.

Advancity SCORM API konusunda çeşitli AR-GE çalışmaları yapmıştır ve bu çalışamların sonunda SCORM 1.2 API'yi tüm platformlarda çalışacak şekilde tasarlamıştır.

Sharable Content Object Resource Model Application Programming Interface SCORM 1.2 API ürün sayfası için tıklayınız.

API dışında, sistemin SCORM uyumlu içerik alması, bunları göstermesi konusunda da geliştirme hizmetleri verilmektedir.

Danışmanlık

Advancity, Eğitim Yönetim Sistemleri geliştiricileri için SCORM uyumluluk ve SCORM uygulama konusunda danışmanlık vermektedir. 2 senedir sürekli olarak üzerinde çalıştığı eğitim yönetim sistemleri ve SCORM standartları konusundaki tecrübeleri ile Advancity, Türkiye'nin önde gelen uzaktan eğitim sistem geliştiricileri arasında yer almaktadır. AICC standartları konusunda da çeşitli çalışmalar yapan Advancity, bu konuda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Advancity, Türkçe veya İngilizce olarak danışmanlık vermektedir. Danışmanlarımız alanlarında eğitimli, bilgisayar konusunda Master dereceleri olan hem teorik hem pratik bilgisi olan profesyonellerdir. Advancity danışmanlık hizmetleri, geliştirme sırasında karşılaşacağınız sorunlarını en aza indirmek ve sorunları aşmak konusunda size yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız olduğu takdirde Advancity size geliştirme ve yazılım hizmeti de sunabilir.

Özel Program Geliştirme

Advancity Eğitim Yönetim Sistemi (EYS) geliştirme ve uygulama servisleri sunmaktdır. eduGate Türkiye'de geliştirilmiş dünya standartlarındaki en önemli uzaktan eğitim sistemidir. Bu sistem dilerseniz isteklerinize göre özelleştirilebilir veya size özel EYS geliştirilebilir.

Danışmanlık hizmetlerimizle birlikte, size yazılım geliştirme hizmetleri sunabiliriz. Advancity, .Net platformunu kullanarak projeler geliştirmektedir. İhtiyacınız olan araçlar, yazılımlar Advancity tarafından planlanır, geliştirilir ve test edilerik size teslim edilir.

İçerik Hazırlayıcları İçin

İçerik Dönüştürme

Advancity, partnerleri ve teknik elemanları ile klasik eğitim içeriklerinin uzaktan eğitim içeriklerine dönüştürülmesini sağlamaktadır. İçerikler internet veya intranet üzerinden sunulmak veya CD üzerinde verilmek üzere hazırlanabilmektedir. Klasik eğitim içeriğiniz, dijital ortama taşınırken, ses, görüntü ve etkileşimler ile güçlendirilerek, öğrenmenin gerçekleşmesi kolaylaşmaktadır. Advancity içerik dönüştürme hizmeti sırasında çizim, animasyon, illistürasyon gibi ihtiyacınız olacak malzemelerin geliştirilmesini de sağlamaktadır.

Bu konuda daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle temas kurunuz.

SCORM Uyumlu İçerik Hazırlama

Advancity klasik içeriklerinizi SCORM uyumlu hale getirerek, SCORM uyumlu uzaktan eğitim sistemlerinde sorunsuzca çalışmasını sağlar. Dijital ortama taşınan içerikler, uzaktan eğitim standardı olan SCORM'a göre paketlenir ve takip sistemi geliştirilerek öğrencilerin ders ile ilgili takip bilgileri kayıt altına alınır.

SCORM standartları ve SCORM standartlarının kullanılması ile ilgili her türlü sorunuz için lütfen bizimle temas kurunuz.

 
Telefon: +90 216 445 07 25 pbx Faks: +90 216 445 07 01 E-posta: iletisim@advancity.net

copyright © 1999 advancity Tüm hakları saklıdır

W3C XHTML  W3C CSS 2