YENİ WEB SİTEMİZ İÇİN TIKLAYIN
SCORM (Sharable Content Object Reference Model.) Solutions

hizmetler

Ürün Destek

Yazılım Çözümleri

Advancity İnternet Stratejileri Danışmanlığı hizmetlerini aşağıdaki dallar altında vermektedir:

Intranet / Extranet

Intranet ve Extranet uygulamaları şirkete bağlı kişilerin işlerinde gerekli bilgi, döküman ve uygulamalarına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmalarını ve paylaşmalarını sağlayan sistemlerdir.

Intranet uygulamaları şirket lokasyonlarından erişilebilen, genel olarak yalnızca şirket çalışanlarına açık, "şirkete özel internet" olarak da algılanabilirler.

Extranet uygulamaları ise şirketin kendi çalışanları dışında, hizmet veya ürün alımı/satımı yaptığı müşterilerine, tedarikçilerine, ortaklarına ve diğer 3. partilere açık olmasıdır.

Intranet ve Extranetlerin şirketlere sundukları avantajlar arasında verimlilik artışı, iş birliği imkanları, ortak çalışma fırsatları, ileri düzey iletişim, erişilebilirlik ve artan yönetim olanakları bulunmaktadır.

E-İş

E-İş şirketlerin daha hızlı ve verimli çalışabilmelerini sağlamak amacıyla iş operasyonlarının bir kısmının elektronik tabana kaydırılmasıdır.

E-Ticaret bu alanın en göz önündeki kısmıdır. Şirketlerin ürün ve hizmetlerini İnternet üzerinde satmasını sağlayan E-Ticaret, bu alanda iş modelini oturtabilmiş olan şirketlere rakipleri önünde büyük avantajlar sağlarken, geride kalan şirketleri zor durumda bırakmaktadır.

E-İş, E-Ticaret dışında, elektronik müşteri hizmetleri, gerçek zamanlı stok kontrolleri, tedarik zinciri yönetimi, elektronik pazarlama gibi şirketlerin yönetim olanaklarını oldukça değiştiren olanaklar sunar. Bu değişimin şirketlere olumlu yansıyabilmesi için Advancity gibi tecrübeli şirketlerin desteği çok önemlidir.

Web Tabanlı Uygulama/Projeler

Web tabanlı uygulama ve projeler oldukça hızlı bir şekilde, yakın zamana kadar alışkın olunan masaüstü uygulamaların yerlerini almaktadır.

Web tabanlı projelerin en büyük avantajı, halihazırda İnternet kullanılan her bilgisayarda varolan web tarayıcılar üzerinden, interaktif uygulamaların hedef kitlesine ulaştırılmasını sağlar.

Eğitimden finansa, eğlenceden ofis ürünlerine pek çok alanda ortaya çıkmakta olan web tabanlı projeler, kullanıcılarına sadece bir kaç tık uzakta olmanın avantajıyla günümüz E-İş uygulamalarının da vazgeçilmez bir parçası olmaktadır.

 
Telefon: +90 216 445 07 25 pbx Faks: +90 216 445 07 01 E-posta: iletisim@advancity.net

copyright © 1999 advancity Tüm hakları saklıdır

W3C XHTML  W3C CSS 2